WOLTE

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem elektrycznym,  elektroenergetycznym oraz oświetleniem. Na rynku istniejemy od roku 2007. Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, obecnie działamy pod nazwą WOLTE Karolina Kaczmarska. Przez prawie 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów, między innymi dla spółki PGE Dystrybucja S.A., dla dużej liczby Gmin, wielu deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Nasza kadra to młodzidoświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, od zawsze jesteśmy nastawieni na rozwój i doskonalenie  umiejętności. Cechuje nas solidność i terminowość

Karolina Kaczmarska - Właścicielka

Jestem absolwentką Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku energetyk oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektrotechnika. Moje doświadczenie sięga już kilkunastu lat, pierwsze kroki stawiałam u taty w firmie ucząc się wszystkiego praktycznie. Z czasem skończyłam kursyprojektowania w środowisku CAD, z projektowania sieci elektroenergetycznych, oświetlenia drogowego, stacji transformatorowych czy instalacji odgromowych. Z czasem zrobiłam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Opowiadając ludziom swoją przygodę z elektroenergetyką zawsze śmieje się, że zaczęła się już w łonie matki, gdyż mój tata jest elektrykiem i poszłam w jego ślady. W ciągu swojej kariery zawodowej zrealizowałam wiele inwestycji elektroenergetycznych najpierw jako asystent projektanta, kierownik projektu, aż do zbudowania własnej firmy. W mojej firmie najważniejsze są chęci i motywacja, bo wiem że to jest motorem napędowym i dzięki temu będziemy w stanie zrealizować każde zadanie.
Prywatnie swoją niespożytą energie wyładowuje uprawiając różne sporty, relaksuje mnie airyoga, a dla odpoczynku lubię dobrą książkę przy filiżance kawy, jednak zawsze najważniejsi będą dla mnie ludzie wokół mnie.

Piotr Kaczmarski - CEO

W firmie WOLTE zajmuję się pozyskiwaniem nowym zleceń, nowych zleceniodawców. Kontaktem z obecnymi partnerami strategicznymi oraz nadzorowaniem przebiegu wszystkich inwestycji zarówno projektowych jak i budowlanych. Sprawuję pieczę nad budżetem oraz terminowością realizowanych zadań. Zarządzam firmami elektroinstalacyjnymi już prawie dwie dekady i każdego dnia uczę się czegoś nowego i dalej idę do przodu aby się rozwijać dlatego też ukończyłem szkołę menedżerską w kierunku zarządzania.Prywatnie interesuję się rugby, muzyką oraz zabytkowymi samochodami.

Magdalena Konopka

W firmie WOLTE zajmuję się prowadzeniem biura i wszystkim, co z tym związane.  Czuwam nad sprawami administracyjnymi i formalnościami, wspieram Zarząd i Zespół w codziennej pracy. Staram się, by nasze małe centrum dowodzenia działało jak najlepiej.

Jestem także człowiekiem pierwszego kontaktu.  Jeśli do nas zadzwonisz, lub przyjedziesz, to najprawdopodobniej będziemy mieli okazję porozmawiać.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem polonistką. W wolnym czasie lubię chodzić po lesie, przeczytać dobrą książkę, a za najlepszą rozrywkę na świecie uważam świetny koncert.

Maciej Kochaniec

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Energetyka oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektrotechnika. W firmie zajmuję się wykonywaniem projektów budowlanych sieci elektroenergetycznych oraz projektów usunięcia kolizji; sporządzaniem dokumentacji powykonawczych a także uzgodnieniami dokumentacji budowlanych z inwestorem oraz organami administracji publicznej. Prywatnie interesuję się muzyką, sportem oraz elektroniką.

Michał Leczkowski

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. W Firmie pracuję na stanowisku Asystent Projektanta, gdzie zajmuję się opracowywaniem dokumentacji projektowej dla Stoen Operator Sp. z o. o., współpracą z Klientem, organami administracji publicznej oraz Inwestorem. Pomagam również w procesach projektowych w zakresie modernizacji sieci elektroenergetycznych SN i nN. Moim zainteresowaniem jest malarstwo, muzyka, motoryzacja.

Oliwia Kasiura

W firmie WOLTE należę do Działu Projektowego. Zajmuje się opracowywaniem projektów budowlanych przyłączy elektroenergetycznych, schematów w CAD, a także kontaktem z kontrahentami i urzędami. Swoją pracę łączę ze studiami na Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Energetyka. Moją odskocznią w życiu jest sport i oglądanie śmiesznych zwierzątek na TikToku

Mariusz Niedziński

Jestem z wykształcenia technikiem elektrykiem. W firmie zajmuje się przygotowaniem projektów formalno-prawnie i logistyczniew celu realizacji, przygotowaniem dokumentacji powykonawczej, oraz wsparciem elektromonterów.

Maciej Kwiatkowski

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Energetyka. Aktualnie jestem studentem Politechniki Warszawskiej studiów II stopnia na kierunku Elektrotechnika. W firmie zajmuję wykonywaniem projektów budowlanych sieci elektroenergetycznych nN, inwentaryzacją sieci oraz wsparciem ekip elektromonterów. Prywatnie interesuje się motoryzacją i sportem.