WOLTE KAROLINA KACZMARSKA

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem sieci elektroenergetycznych oraz oświetlenia. Na rynku istniejemy od roku 2007. Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, obecnie działamy pod nazwą WOLTE Karolina Kaczmarska. Przez prawie 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów, między innymi dla spółki PGE Dystrybucja S.A., dużej liczby deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, od zawsze jesteśmy nastawieni na rozwój i doskonalenie  umiejętności. Cechuje nas solidność i terminowość.

Karolina Kaczmarska - Właścicielka

Opowiadając ludziom swoją przygodę z elektroenergetyką zawsze śmieje się, że zaczęła się już w łonie matki, gdyż mój tata jest elektrykiem i poszłam w jego ślady.
Moje doświadczenie sięga już kilkunastu lat, pierwsze kroki stawiałam u taty w firmie ucząc się wszystkiego praktycznie. Z czasem skończyłam kursy projektowania w środowisku CAD, z projektowania sieci elektroenergetycznych, oświetlenia drogowego, stacji transformatorowych czy instalacji odgromowych. Aby wszystkie praktyczne umiejętności były poparte teorią kończę Energetykę na Wojskowej Akademii Technicznej. W ciągu swojej kariery zawodowej zrealizowałam wiele inwestycji elektroenergetycznych najpierw jako asystent projektanta, kierownik projektu, aż do zbudowania własnej firmy. W mojej firmie najważniejsze są chęci i motywacja, bo wiem że to jest motorem napędowym i dzięki temu będziemy w stanie zrealizować każde zadanie.
Prywatnie swoją niespożytą energie wyładowuje uprawiając różne sporty i pokonując Runmagedony, a dla odpoczynku lubię dobrą książkę przy filiżance kawy.

Piotr Kaczmarski - Kierownik Projektu

Nadzorowanie prac projektowych oraz prac budowlanych, kontakty z hurtowniami, kontrahentami oraz naszymi partnerami strategicznymi.

Projektowaniem instalacji elektrycznych zajmuję się już od ponad dekady i każdego dnia uczę się czegoś nowego i dalej idę do przodu aby się rozwijać dlatego też ukończyłem szkołę menedżerską w kierunku zarządzania.
Prywatnie interesuję się rugby, muzyką oraz zabytkowymi samochodami które wspólnie z żoną kolekcjonujemy.

Rafał Głażewski - Inżynier budowy

Projektowanie instalacji elektroenergetycznych , nadzorowanie realizacji projektów, kontakty z kontrahentami, urzędami oraz partnerami. Obsługa zamówień publicznych i przygotowywanie ofert.

Aktualnie student Wojskowej Akademii Technicznej kierunek energetyka o specjalizacji elektroenergetyka.
Prywatnie młody ambitny chłopak, który chce czerpać z życia jak najwięcej. Interesuje się sportem oraz rozwojem mentalnym .